Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Вицове

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Nakamura
Администратор
Администратор
Nakamura


Брой мнения : 1223
Age : 32
Registration date : 09.08.2006

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Вицове   Вицове Icon_minitimeСря Авг 09, 2006 8:30 pm

UPDATE 06.01.2007 - Вече отключих темата - може да слагате вицове , но да знаете , че излишните постове ще бъдат изтривани или премествани!!!Направил съм друга за коментари! - https://freeforyou.bulgarianforum.net/viewtopic.forum?t=155



Иванчо и Марийка!


Последната промяна е направена от на Съб Яну 06, 2007 8:24 pm; мнението е било променяно общо 11 пъти
Върнете се в началото Go down
http://freeforyou.coolbb.net
Nakamura
Администратор
Администратор
Nakamura


Брой мнения : 1223
Age : 32
Registration date : 09.08.2006

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове Icon_minitimeСря Авг 09, 2006 10:36 pm

1.Пътyвали Бай Ганьо , американеца и циганина със самолет! Американецът хвърлил 1 цент и Бай Ганя го пита защо го е хвърлил!
-Ние в Америка си имаме много!
Хванал Ганьо циганина и го метнал през вратата на самолета.
-Ти какво, защо ... как??? : учудил се Американеца
-Е ний в Б-я си имаме много!

2.Иванчо влиза в час, връщайки се с изваден зъб от зъболекарския кабинет. - Иване, къде беше? - пита учителката. - При зъболекария. - И? Боли ли те? - Не знам, зъбът остана при зъболекаря!

3.Героя от войната Майор Митев бил на посещение в класа на Иванчо и учителката по този случай накарала учениците да напишат изречение в което всяка дума да започва с буквата М. Става Марийка и почва -Москва, май месец, манифестация, майор Митев марширува с много медали. Става Пена: -Манхатън, март месец, мъгла, мафията моли майор Митев за милост. Най-накрая дали думата и на Иванчо : -Мека, мараня, мек миндер, млад манаф мърка и мърмори, Машала майор Митев, машала.

4.Иванчо счупил поредния прозорец в училище и директорът решил да го накаже: - Ето ти една четка и една кофа боя, заминавай да боядисваш - до обед да си боядисал всичките прозорци на първия етаж! По обед Иванчо влиза в кабинета на директора и казва: - Шефе, остана още малко боя. Да взема ли да боядисам и рамките?

5.Изпраща майката Иванчо за сирене, като му дава 5 лева. Среща го Марийка и му вика: - Ако познаеш къде ми е путката, ще ме наебеш, ако не - ще ми дадеш всичките пари дето имаш. Иванчо, врял и кипял, вика: - Ами къде е, отпред е, къде?! Марийка си свалила гащите, надупила се, и путката й щръкнала отзад. Иванчо нямало къде да мърда, дал и парите. Пибира се у тях и като го попитали къде е сиренето, той казал, че загубил парите по пътя. Дали му още 5лв. и пак го пратили да вземе сирене. Обаче Марийка пак стои на пътя и го чака и му вика: - Ако познаеш къде ми е путката, ще ме наебеш, ако не - ще ми дадеш всичките пари дето имаш. Иванчо, вече научен от видяното, вика: - Хааа, Марийке, не можеш да ме излъжеш, отзад е! Марийка обаче се навела назад и путката и цъфнала отпред. И пак му взела петте лева. Прибира се Иванчо тъжен... Питат го: - А бе Иванчо, два пъти се прибираш без сирене, какво става бе? - Докато не се научите къде да си държите путките, ни сирене, ни пари ще видите!


Последната промяна е направена от на Сря Сеп 06, 2006 12:30 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://freeforyou.coolbb.net
Nakamura
Администратор
Администратор
Nakamura


Брой мнения : 1223
Age : 32
Registration date : 09.08.2006

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове Icon_minitimeСря Авг 09, 2006 11:02 pm

1.Веднъж в час по-български в класа на Иванчо щял да влиза инспектор на проверка. Учителката знаела за "мръсната уста" на Иванчо, извикала го и му казала: - Иванчо, като влезе инспектора, няма да вдигаш ръка, нито да казваш каквото и да било, ясно ли е? - Да, госпожо - отвърнал Иванчо. Дошъл денят на проверката. Класа имал за домашно да напише съчинение за зимата. Учителката казала: - Деца, нека сега да видим какво сте написали за домашно. Кой ще си го прочете? Всички деца навели глави, само Иванчо вдигал високо ръка. Учителката се правила, че не го вижда известно време, но инспектора казал: - Госпожо, този ученик вдига ръка, а вие не го вдигате. Кажи, моето момче. Станал Иванчо и започнал да чете: - Ситен сняг се сипе над полето, клоните на дърветата се превиват от тежестта му, дебел лед е сковал езерото, а на леда глутница вълци... Учителката след първоначалното притеснение, се поуспокоила, като си рекла, че сигурно Иванчо нещо се е поправил... - ...се ебат, госпожо. Учителката с ужас погледнала първо инспектора, после Иванчо и казала: - Иванчо, не е ли малко неудобно... - Неудобно е госпожо, хлъзга се, но те пак се ебат.

2.Иванчо бил много слаб ученик и особено математиката хич не му вървяла. Изкарвал двойка след двойка. Загрижила се майка му и решила да го изпрати в католическо училище в съседния град. Връща се Иванчо след месец, целия отслабнал, очите му като понички, а в бележника му шестица до шестица. - Бре, Иванчо, какво е станало с теб! - не вярва на очите си майка му - Ох, остави се! Още първия ден учителят ни по математика ни показа един гол мъж, закован с пирони на знака плюс и веднага разбрах, че тея даскали изобщо не се шегуват...

3.В час по биология се задава въпрос: - Кажете ми деца, знае ли някой, защо калкана е сплескан? Всички деца мълчат, само Иванчо вдига ръка. - Кажи бе, Иванчо. - Ами госпожо, калкана е сплескан, щото го е ебал синия кит. - Марш веднага навън, а утре да дойдеш с баща си! - изгонила го учителката. Отива на другия ден бащата и учителката го подхваща още от вратата: - Как може, такова безсрамие, знаете ли какво ми каза вчера вашият син? - К'во ма? - Ами аз го питам защо калкана е сплескан, а той ми отговаря: "щото го бил ебал синия кит"! - Ами че не е ли така? Ти като знаеш толкова, я ми кажи защо на рака са му изцъклени очите и върви назад? - Ами не знам. - Щото е бил там и е гледал, затова.

4.Учителката казала на децата: - Ученици, напишете ми за утре съчинение, в което ключовата дума да бъде "очевидно". На следващия ден всички вдигат ръце. Учителката казва: - Кажи ти, Иванке. Иванка започва: - Мама свири на цигулка, татко свири на китара, аз свиря на флейта. Очевидно ние сме музикално семейство. - Седни Иванке, отличен. Кажи ти Марийке. Марийка започва: - Мама има анорак, татко има палатка, аз имам спален чувал. Очевидно ние сме туристическо семейство. - Отлично, Марийке, седни си. Иванчо нетърпеливо вдига ръка и най-накрая учителката му дава думата. Иванчо започва: - Дядо гони прасето из двора. Отсреща иде баба и носи в ръка вестник "Financial times". Но баба не знае английски. Очевидно е срала.

5.В час е дошъл инспектор и учениците играят на една игра, в която с първите букви на азбуката казват думи. Идва и буквата Х. Иванчо Вдига ръка, но учителката не иска да го вдигне, защото знае че ще каже някоя простотия. Инспекторът казва: - Вдигнете момчето! Иванчо казва: - Хризантема! След малко идва и буквата Л. Иванчо пак вдига ръка и госпожата този път го вдига, защото няма какво нецензурно да каже. Иванчо казва: - Лилипут ама с еей такъв кур. Ебах ли ти майката с хризантемата!


Последната промяна е направена от на Сря Сеп 06, 2006 12:28 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://freeforyou.coolbb.net
Nakamura
Администратор
Администратор
Nakamura


Брой мнения : 1223
Age : 32
Registration date : 09.08.2006

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове Icon_minitimeСря Авг 09, 2006 11:10 pm

1.Другарката пита децата: - Деца, кое е най-голямото нещо което може да лапне човек? - Ами ябълка, другарко. - Друго, деца? - Ами портокал, другарко. - Друго? Кажи, Иванчо. - Телевизор, другарко. - Е как така телевизор бе, Иванчо? - Всяка вечер когато си лягам чувам татко да казва на мама: "аре загасяй телевизора и го лапай".

2.Учителката пита децата: - Деца, кой ще каже една гатанка? Иванчо вдига ръка, но учителката не го вдига. В това време в стаята влиза директора. - Госпожо, вдигнете това дете. Учителката вдига Иванчо и става неспокойна. - Черно, кръгло, с дупка в средата - що е то? - пита Иванчо. - Деца, веднага излезте от стаята - казва даскалката. - А сега, Иванчо, кажи какво е. - Грамофонна плоча, госпожо. Директора излиза и казва: - Деца, влезте, не е путка

3.Иванчо се прибира в къщи разплакан и казва на баща си, че в училище чул нови думи, но не ги разбрал: "по принцип" и "де факто". Баща му почнал да ги разяснява, вика по-малката му сестра и я пита: - Ако един мъж ти даде 500 DM ще легнеш ли с него? - Ами ще легна бе, тате, пари са това. Бащата пита Иванчо: - Разбра ли, бе? Иванчо клати глава отрицателно. Бащата вика по-голямата му сестра и й задава същия въпрос: - Ако един мъж ти даде 500 DM ще легнеш ли с него? - Ще легна, бе тате, пари са това. Иванчо пак нищо не разбира. Накрая бащата вика майка му, но и тя отговаря, че за 500 DM ще легне с чужд мъж. Иванчо нищо не разбира от обяснението. - Виж, бе татьовото, "по принцип" ние трябваше да имаме 1500 DM, а "де факто" имаме три курви вкъщи.

4.Иванчo и Марийка най-после решили да го направят.
Качили се на едно дърво и започнали да се събличат.
Иванчо тъкмо да си го извади и клончето се счупило.
Двамата паднали на земята и Марийка се разплакала:
- Гащичките ми, любимите ми, скъсани са!
Иванчо ядосано казва:
- Кво ревеш за едни гащички бе?! На мене оная ми работа остана горе!

5.Иванчо пита Марийка: - Каква е разликата между майка ти и баща ти? - Не знам. - Майка ти има мустаци, а баща ти не.


Последната промяна е направена от на Вто Авг 21, 2007 4:08 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
http://freeforyou.coolbb.net
Nakamura
Администратор
Администратор
Nakamura


Брой мнения : 1223
Age : 32
Registration date : 09.08.2006

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове Icon_minitimeСъб Авг 12, 2006 9:59 am

Блондинки!


Последната промяна е направена от на Сря Сеп 06, 2006 12:34 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://freeforyou.coolbb.net
Nakamura
Администратор
Администратор
Nakamura


Брой мнения : 1223
Age : 32
Registration date : 09.08.2006

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове Icon_minitimeСъб Авг 12, 2006 10:07 am

1.Две блондинки си говорят и едната казала на другата.
- Абе как ги крадат тези самолети? Като те са толкова големи.
- Ти си много тъпа. Не виждаш ли, че като излетат стават малки.

2.Какво значи кръв по монитора?
Блондинка се опитва да влезе в Интернет!

3.Брюнетка, блондинка и червенокоса решили да се подложат на детектора на лъжата.
Сяда брюнетката:
- Амии...аз мисля че съм красива..
- Пиууууу.
Сяда червенокосата:
- Амии... аз мисля, че съм красива...
- Пиууууу.
Идва блондинката:
-Ми... аз мисля....
- Пиуууууууууууу.

4.Три блондинки си седят на един остров, хващат златната рибка и тя обещава на всяка да изпълни по едно желание.
Първата блондинка казва:
- Мии, искам да видя какво е да си червенокоса- златната рибка я прави червенокоса, и тя си построява един сал и си заминава.
Втората блондинка казва:
- Искам да видя какво е да си брюнетка.
- Добре, няма проблеми - казва златната рибка и я прави брюнетка.
Оная си построява някакъв супер кораб и си тръгва.
Идва третата блондинка и казва:
- Амии... аз искам да видя какво е да си мъж.
- Окей-казва рибката и я прави мъж.
И той просто си тръгва по моста.

5.- Как ще разпознаете блондинка в автомивка?
- Тя е единствената с велосипед.


Последната промяна е направена от на Сря Сеп 06, 2006 12:34 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://freeforyou.coolbb.net
Nakamura
Администратор
Администратор
Nakamura


Брой мнения : 1223
Age : 32
Registration date : 09.08.2006

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове Icon_minitimeСъб Авг 12, 2006 10:16 am

1.Имало едно време една блондинка. Тя имала два коня, но не можела да ги различава. За това един ден блондинката отишла при своята съседка за съвет.
- Сложи някакъв белег на ушите им - казала съседката.
На следващият ден обаче блондинката отново отишла при съседката си и казала:
- Вчера сложих белег и на двата коня и сега пак не мога да ги различа един от друг.
- Тогава отрежи опашката на единия кон малко по-къса от опашката на другия.
На следващият ден блондинката пак потърсила съвет:
- Пак направих това, което ми каза, но днес опашките и на двата коня са еднакво дълги и пак не мога да ги различа един от друг!
- Ами, тогава измери ги - може би единият кон е малко по-висок от другия - предположила услужливата съседка.
- Ти си права - черният кон е по-висок от белия!

2.- Какво прави блондинка с матрак на автобусната спирка?
- Носи всички необходими документи за интервю за работа.

3.На една блондинка много и се подигравали, че е много глупава и тя решила да си боядиса косата черна. Един ден, както си карала колата, видяла стадо овце. Слязла и казала на овчаря:
-Ако позная точно колко овце има в стадото, ще ми дадеш да си взема, която овца си избера.
Овчарят се съгласил. Тя казала, без да се замисли:
- 54!
Човекът много се изненадал от верния отговор. Блондинката казала:
- Избирам си ей това игривото агънце.
Взела го и го понесла към багажника. Овчаря я поизгледал и казал:
- Ако позная истинския цвят на косата ти, ще си ми върнеш ли кучето?

4.Две блондинки намерили огледало и едната се погледнала:
-Боже колко съм грозна!
Другата взела огледалото, погледнала и казала:
-Да наистина си много грозна!
Върнете се в началото Go down
http://freeforyou.coolbb.net
Nakamura
Администратор
Администратор
Nakamura


Брой мнения : 1223
Age : 32
Registration date : 09.08.2006

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове Icon_minitimeВто Авг 15, 2006 6:40 pm

Борци!
Върнете се в началото Go down
http://freeforyou.coolbb.net
Nakamura
Администратор
Администратор
Nakamura


Брой мнения : 1223
Age : 32
Registration date : 09.08.2006

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове Icon_minitimeВто Авг 15, 2006 6:46 pm

1.Някакъв си кара колата в един хайдушки квартал. Спира на светофара, и изведнъж вратата му се отваря, поглеждат го няколко свирепи мутри и му викат: - Слизай веднага от тая крадена кола! - Ама как "крадена", моя си е! - Беше твоя, вече е крадена.

2.Двама борци чакат автобус. Единият - номер 1, а другият - 13. След малко на спирката спира 113. Единият учудено казва: - Я, скив, комбиниран автобус!

3.Борец минава покрай един строеж. Изведнъж от горе пада една тухла и туп - удря го по главата. Той си отупва косата, обръща се нагоре и вика: - Ей, по внимателно бе! Ами ако беше минал някой човек...

4.Събрали се трима борци и започнали да се хвалят. Първия: - Леле браточки, кво BMW си купих. Ракетааа направо. Дига по 280 км. в час! Втория: - Тва е нищо бе, мойто Ферари дига по 320 км. в час! Третия. - Аз пък си купих самолет. - И колко вдига? - 1500км/ч. Другите отговарят: - Ееее стига бе, той още малко ще литне бе!

5.Един политик, един борец и един наркоман се сьбрали под дьрвото на льжата. (който каже льжа - дьрвото го убива с клон) Политикът казал: -Аз мисля, че 2001г. ще има умни политици. Дьрвото туп и го убило. Наркоманът казал: -Аз мисля,че през 2001г. ще намалеем на брой. Дьрвото туп и него убило. И накрая борецът казал: -Аз мисля...... И дьрвото туп и го убило.

6.Братя борци.Един от тях имал рожден ден.Събрали се приятели и брат му предложил да му купят кола и нов анцунг. Но се сетил, че няма книжка.Но те били борци - мафиоти и му купили и книжка Дошъл и рожденият ден.Всички се събрали.Брат му поднесал подаръка.Преди това вместо снимката в книжката те му сложили огледалце.Той много се зарадвал на тези подаръци.На другия ден облякъл анцунга и си отворил книжката.Казал: -Ей, тези кога успяха да ме снимат с новия анцунг. Качил се в новата кола и потеглил.Спират го полицаите и му искат документите.Той дава книжката. Полицаят казва: -Абе,кажи че си колега.

7.Върви играта "Стани богат". Последен въпрос за най-голямата парична печалба. Пред водещият седи широкоплест ново-бизнесмен с тъмни очила, който се затруднява с отговора. Водещият: - И така, това е последният въпрос, остават ви още два неизразходвани жокера - помощ от публиката или обаждане на приятел. - Помощ от приятел! - избира мутрата. - Да позвъним на вашият приятел! Звънят, от другата страна някой вдига. Мутрата: - Картоф! Вземи Тиквата и Репата и елате тука, че тоя нещо не иска да дава парите ...

8.Събрал шефа на една борческа групировка подчинените си и им казал: - Утре всички с официални дрехи, ще имаме културно мероприятие ще ви водя на "Сватбата на Фигаро". На другия ден всички се срещнали с официални дрехи, кой помъкнал пералня, кой хладилник, кой телевизор. Идва шефът и се започва да крещи: - Идиоти, некадърници, как може да сте толкова глупави отиваме на оперета, а не на сватба. Всички се сконфузили навели главите и по едно време един се обадил: - А стига бе шефе миналата година на "Лебедово езеро" и ти си беше взел въдицата.

9.Седят няколко мутри в сауната. Звъни мобифон. Един от тях се приближава и го вдига: - Ало... да, скъпа... в сауната... с момчетата... да... до към 11. Какво да си купиш? Рокля? 1000 долара? Защо ти е нова рокля? Ще ходиш на театър... добре де, добре, знаеш ли къде са парите? Купи си! След малко пак се звъни. Същият вдига отново: - Ало... да, скъпа... в сауната... да, с момчетата... ами до 11. Какво да си купиш? Палто? Защо ти е десето палто? Заминаваш в планината? 50 хиляди? Добре де... знаеш къде са парите... След известно време отново се звъни и пак той вдига: - Ало... да, скъпа.... да, в сауната... да, с момчетата... да... до 11. Какво да си купиш? Кола? Защо ти е шеста кола? Да се изфукаш пред майка ти? Колко? 300 000? Добре де, купи си... знаеш къде са парите... Сваля телефона от ухото си и пита: - Абе пичове, на кой е тоя мобифон бе?

10.Шефа на борците решава да прати двама от тях във ВУЗ. След една година отива и гледа единият от тях копае под едно дърво. - Какво прави тоя, аз не мога да го накарам човек да убие, те го накарали да копае. Какво правиш бе келеш? - Остави се, шефе, уча математика - карат ме да търся корен квадратен от четири и на - търся го. - Ами къде е другия? - Ами той май е в задния двор ама да знаеш май и той учи математика. Отива шефа и какво да види - оня си изкарал оная работа на един пън, точи брадва и реве. - К'во пра'иш ти бре? - Остави се шефе - проплакал втория борец - карат ме да деля член на многочлен.
Върнете се в началото Go down
http://freeforyou.coolbb.net
Nakamura
Администратор
Администратор
Nakamura


Брой мнения : 1223
Age : 32
Registration date : 09.08.2006

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове Icon_minitimeВто Авг 15, 2006 7:48 pm

1.Влиза един борец в един магазин за полилеи и започва да пита продавачката: - Какво е това? - Полилей! - Какво е това? - Полилей. - Какво е това? - Е гъз де, гъз, какво може да е! Бореца казал: - Дайте ми един! Продавачката му го дала. Отишъл си бореца, в офиса сложил полилея и му се радва. Влиза един друг борец и го пита: - Како е това бе? - Гъз. - Искам и аз такъв! Отишли те в магазина и казали на продавачката: - Дайте ни един гъз! Продавачката се изплашила и отишла при шефа: - Шефе тука има двама борци, искат гъз! Шефа: - Показвай го, че ще ми изпотрошат стоката! Отишла тя при борците, показала си гъза, а те казали: - Ааа, не, онзи беше с висулки! Тогава продавачката се провикнала: - Шефееее, тебе търсят!

2.Две групи борчета се карали за това кой да притежава паркинга. Обявили си състезание с кучета. На другия ден едната група идва с бултериер а другата с дакел. Дакелът изяжда бултериера. Едната група борчета казва: - Знаеш ли колко платихме за този бултериер? А другата казва: - А вие знаете ли колко платихме за пластичната операция на този крокодил?

3.Мутра си купил свещички за хемороиди. Чете в указанието: "Свещичките се поставят в ануса". Мутрата рови в кутийката и се нерви: - Гадове мръсни! Другото си е тука, ама ануса не са сложили. Сега тея свещички какво, в гъза ли да си ги завра...

4.Един борец толкова додеял на майка си с въпроси как точно се е родил, че жената накрая се заголила и казала: - Ето от тук си излязъл. - Леле-е-е - уплашил се борецът - ако бях сбъркал с 5 см, щях да бъда лайно.

5.Старичка Тойота лети с бясна скорост и на едно кръстовище се забива със страшна сила в чисто нов Мерцедес. От него изскача мутра, изважда шофьора на Тойотата и започва да го бие. Бие, бие и изведнъж забелязва че на дясната седалка седи дебеловрато момче, което се превива от смях. - Кво се хилиш, бе? - Абе, не видя ли, че колата е с десен волан. Тоя го взех на стоп да го закарам до болницата.

6. Мутра и шефьт му обядват в ресторант. Шефьт казва: - Защо си смучеш часовника бе,всички ни гледат! Мутрата му отговаря: -Ами шефе,докторьт ми каза да смуча "Тик-так".
Добави при моите вицове

7.Две мутри спорили на кого сина му е по-тъп.Хванали се на бас и първия извикал своя син и му казал: -Ето ти 10 лева иди и ми купи БМВ! И той тръгнал. Втората мутра казала: -Това не е нищо.Гледай сега. Извикал той сина си и му казал: -Иди вкъщи и виж дали съм там. И той тръгнал. След малко двамата синове се срещат по пътя и си казват: -Мале да знаеш моя баща колко е тъп!Праща ме да му купувам БМВ, а то днеска е неделя и нищо не работи! -А моя е още по-прост!Изпращаме да отида до нас да видя дали е там, а не вземе да се обади сам, има токова GSM-и.

8.До апартамента на борче се пренесъл един тип. Сяда борчето да пийне бира и да почине ,а отгоре,голяма дандания! Отишло борчето до комшията. -К?во праиш бе! -Генерална репетиция , утре ще имам премиера! Помислило борчето, та извадило чепа и започнало да бие чeкии. -Но какво правите? ? попитал музикантът. -Генерална репетиция, пък утре ще еба майка ти!

9.Един борец и някакъв друг мъж били влюбени в една и съща жена обаче жената не обичала бореца, а другия . Бореца много се натъжил и отишъл в църквата. Молил се на Бог: - Боже, моля те направи така, че аз да застана между тях двамата! Молил се половин - един час, па на Бог му писнало и го превърнал в презерватив.


Последната промяна е направена от на Вто Авг 21, 2007 4:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://freeforyou.coolbb.net
Nakamura
Администратор
Администратор
Nakamura


Брой мнения : 1223
Age : 32
Registration date : 09.08.2006

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове Icon_minitimeЧет Сеп 07, 2006 2:00 pm

Други!
Върнете се в началото Go down
http://freeforyou.coolbb.net
Nakamura
Администратор
Администратор
Nakamura


Брой мнения : 1223
Age : 32
Registration date : 09.08.2006

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове Icon_minitimeЧет Сеп 07, 2006 2:02 pm

1.Ако викаш в продължение на 8 години, 7 месеца и
6 дни ще произведеш достатъчно звукова енергия за да се загрее чаша
кафе. (Като че ли не си струва.)
Ако пърдиш в продължение на 6
години и 9 месеца, е достатъчно за да се получи енергията на атомна
бомба. (Е това сега е по-добре!)
Човешкото сърце дава достатъчно налягане, когато изпомпва за да качи кръвта на 30 фута. (О, Боже!!!)
Оргазмът при прасетата трае 30 минути. (В следващия си живот искам да съм прасе.)
Хлебарка може да живее 9 дни без глава преди да умре от глад. (Зловещо)(Все още не съм се отказал от прасето).
Блъскането на главата в стената изгаря по 150 калории на час. (Не правете това у вас ..... но може би на работа... )
Мъжката
богомолка не може да се съвкуплява докато главата и е на тялото.
Женската започва секс като изтръгва главата на мъжката. ("Скъпа,
прибрах се. Какво по....?!")
Бълхата може да скочи 350 пъти от
дължината на тялото си. Това е като човек да прескочи футболно игрище.
(30 минути ... прасе късметлия ... можете ли да си представите???)
Морската котка има повече от 27 000 вкусови рецептора. (Какво ли има толкова вкусно на дъното на океана??)
Някои
лъвове го правят повече от 50 пъти дневно. (Все още предпочитам прасето
за следващия си живот ... качеството пред количеството!)
Пеперудите вкусват с краката си. (Нещо, което винаги съм искал да знам.)
Най-силният мускул в тялото е езикът. (Хмммммммм........)
Десняците
живеят, средно, девет години повече от левичарите. (Ако си еднакво
добър и с двете, трябва ли да разполовиш разликата?)
Слоновете са единствените животни, които не могат да скачат. (ОК, така, че би било добре...)
Урината на котката свети при черна светлина. (Чудя се кой е платил за да установи това?)
Окото на щрауса е по-голямо от мозъка му. (Познавам такива хора.)
Морските звезди нямат мозък. (И такива хора познавам.)
Полярните мечки са левичари. (Ако се сменят, ще живеят много повече.)
Хората и делфините са единствените видове, които правят секс за удоволствие. (А с прасето какво става???)?



Вицът е предложен от sladko`eFche
Върнете се в началото Go down
http://freeforyou.coolbb.net
nadeto0o
Mr/Ms Сейко
Mr/Ms Сейко
nadeto0o


Брой мнения : 453
Age : 31
Местожителство : Варна ,Аксаково
Registration date : 04.04.2008

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове Icon_minitimeПет Май 15, 2009 6:32 pm

Мъж наема красива девойка, с уговорката да прекарат нощта срещу 500 евро. Дошло време за плаплащане и открил, че е оставил портфейла в офиса. За да не се усъмни секретарката, уговарят се да й каже, че плащането е за "наема на апартамента". Но като се връща в офиса, решил, че 500 е многоо за една нощ с девойката и решил да й прати само 250. В плика помолва секретарката да прибави следната бележка:

Уважаема госпожо,
Прилагам към настоящето чек за 250 евро за наема на апартамента. Не изпращам уречената сума, защото когато наех апартамента си представях, че:
1. Той никога не е бил отдаван под наем.
2. Има отопление.
3. Че е по-малък, та да се чувствам уютно.
Щом получила писмото, девойката върнала чека с коментар:
Уважаеми господине,
Най-напред не мога да проумея как вие очаквате красив апартамент като моя да стои неопределено време ненает.
По втора точка: апартаментът притежава отопление, но Вие не съумяхте да го включите.
Относно пространството, ако Вие нямате достатъчно покъщнина да го запълните, не винете собственичката.
Върнете се в началото Go down
nadeto0o
Mr/Ms Сейко
Mr/Ms Сейко
nadeto0o


Брой мнения : 453
Age : 31
Местожителство : Варна ,Аксаково
Registration date : 04.04.2008

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове Icon_minitimeПет Май 15, 2009 6:32 pm

Това ме забавлява Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вицове
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: За всекиго по нещо :: Всякакви дискусии-
Идете на: