Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ang3lofth3abyss1
Very Special User
Very Special User
Ang3lofth3abyss1


Брой мнения : 574
Age : 32
Registration date : 02.04.2008

Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Empty
ПисанеЗаглавие: Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е?   Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 12:07 pm

Аз лично бих искала да ставам невидима, да минавам през стени, да летя, да скачам хиляди метри и са пребивам хора с един дар. Мехехе!!!
Сега пак играя, и ми дойде тая тема като идея, не ме обвинявайте ако смятате, че е тъпа!!!
Razz
Върнете се в началото Go down
http://baphehkata.deviantart.com/
nadeto0o
Mr/Ms Сейко
Mr/Ms Сейко
nadeto0o


Брой мнения : 453
Age : 31
Местожителство : Варна ,Аксаково
Registration date : 04.04.2008

Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е?   Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 12:38 pm

Ами те са мн желания, но в общи линии всичко да се оправя с едно щракване на пръстите .
Върнете се в началото Go down
GoD_Of_WaR
Админче
Админче
GoD_Of_WaR


Брой мнения : 1036
Age : 31
Местожителство : varna RLZ
Registration date : 19.11.2006

Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е?   Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Icon_minitimeНед Ное 23, 2008 12:29 am

ОХООО Има да изброявам .... Амааааа примерно даааа летя bounce
Върнете се в началото Go down
nadeto0o
Mr/Ms Сейко
Mr/Ms Сейко
nadeto0o


Брой мнения : 453
Age : 31
Местожителство : Варна ,Аксаково
Registration date : 04.04.2008

Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е?   Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 11:03 pm

да връщам времето назад
Върнете се в началото Go down
GoD_Of_WaR
Админче
Админче
GoD_Of_WaR


Брой мнения : 1036
Age : 31
Местожителство : varna RLZ
Registration date : 19.11.2006

Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е?   Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Icon_minitimeСъб Май 02, 2009 5:39 pm

MIND CONTROL
Върнете се в началото Go down
nadeto0o
Mr/Ms Сейко
Mr/Ms Сейко
nadeto0o


Брой мнения : 453
Age : 31
Местожителство : Варна ,Аксаково
Registration date : 04.04.2008

Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е?   Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Icon_minitimeНед Май 03, 2009 12:59 pm

Да вземам правилните решения .
Върнете се в началото Go down
Ang3lofth3abyss1
Very Special User
Very Special User
Ang3lofth3abyss1


Брой мнения : 574
Age : 32
Registration date : 02.04.2008

Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е?   Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Icon_minitimeСря Май 13, 2009 9:49 pm

Да ставам невидима, за да не ме виждат хората когато не искам, или другите около мен да стават невидими, за да не мадартс, когато ги видя.Да можех да чета мислите на хората, а не да гадая в очите им.Да можех да говоря с моите, защото имам толкова много неща да кажа, но не мога.. Или да да летя, за да отида далеч на някое високо място, и да мисля какво щеше да бъде ако не бях допуснала толкова много грешки...
Върнете се в началото Go down
http://baphehkata.deviantart.com/
nadeto0o
Mr/Ms Сейко
Mr/Ms Сейко
nadeto0o


Брой мнения : 453
Age : 31
Местожителство : Варна ,Аксаково
Registration date : 04.04.2008

Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е?   Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 2:35 pm

Понеже знам за какво говориш ще кажа, че се трявмираш сама. Не ти трябват тея сили, защото не си направила нищо. Нещатата така или иначе винаги излизат на яве!
И по темата : Искам хамелионски възможности за да се променян външно както си искам Very Happy
Върнете се в началото Go down
Ang3lofth3abyss1
Very Special User
Very Special User
Ang3lofth3abyss1


Брой мнения : 574
Age : 32
Registration date : 02.04.2008

Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е?   Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 3:39 pm

По принцип не се травмирам, но когато ми се насъбере за нещо, каквото и да било, започвам да мисля за всичко, за което ми е било мъчно- дори и за много стари работи. Понякога човек просто има нужда да обмисли нещата, които стават около него, дори да отнеме малко по-дълго.


А иначе- днес ми дойде ена много яка идея.Когато си поискам да ми растат супердълги нокти, остри като на Едуард ножиците ножиците. xD За да мога да си режа т'ва онова, примерно....да си правя салата без ножове. xDxDxD Idiocracy has no end....
Върнете се в началото Go down
http://baphehkata.deviantart.com/
Ang3lofth3abyss1
Very Special User
Very Special User
Ang3lofth3abyss1


Брой мнения : 574
Age : 32
Registration date : 02.04.2008

Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е?   Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 10:05 pm

Пък аз искам да имам лазерни очи и да гърмя тва-онова като не ми се нрави! Very Happy Или да мога да науча за секунда нещо което не мога да направя или не знам--> примерно само като погледна страницата на една книга да я запомня, или само като видя някоя ката да мога да я правя от раз. Б*хти якото.
Върнете се в началото Go down
http://baphehkata.deviantart.com/
Sponsored content





Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е?   Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ако имаше супер сила (или магическа) каква би искал да е?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: За всекиго по нещо :: Всякакви дискусии-
Идете на: