Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Споделете вашите любими песнички ! :)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Shkumbata
Golden Member
Golden Member
Shkumbata


Брой мнения : 110
Registration date : 21.11.2006

Споделете вашите любими песнички ! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Споделете вашите любими песнички ! :)   Споделете вашите любими песнички ! :) Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 10:25 am

...
Върнете се в началото Go down
Shkumbata
Golden Member
Golden Member
Shkumbata


Брой мнения : 110
Registration date : 21.11.2006

Споделете вашите любими песнички ! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделете вашите любими песнички ! :)   Споделете вашите любими песнички ! :) Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 10:26 am

Мен много ме кефи на Dj Balthazard-Guarana , лекичко хаусче е не е хард много ,обаче за добро утро става. Smile
Върнете се в началото Go down
Shkumbata
Golden Member
Golden Member
Shkumbata


Брой мнения : 110
Registration date : 21.11.2006

Споделете вашите любими песнички ! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделете вашите любими песнички ! :)   Споделете вашите любими песнички ! :) Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 10:27 am

И също много ме кефи БуБОлЕчКаАа Чка Чка АйиЙИЙЙИйий ... Razz Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
GoD_Of_WaR
Админче
Админче
GoD_Of_WaR


Брой мнения : 1036
Age : 31
Местожителство : varna RLZ
Registration date : 19.11.2006

Споделете вашите любими песнички ! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделете вашите любими песнички ! :)   Споделете вашите любими песнички ! :) Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:21 pm

Буболечката кърти. Амиии песничка ддзн аз слушам сичко например ей ся съм пуснал една мн ( за мене ) --- --- --- Deep Purple - Soldier of Fortune
Върнете се в началото Go down
Ang3lofth3abyss1
Very Special User
Very Special User
Ang3lofth3abyss1


Брой мнения : 574
Age : 32
Registration date : 02.04.2008

Споделете вашите любими песнички ! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделете вашите любими песнички ! :)   Споделете вашите любими песнички ! :) Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:34 pm

Аз пък сега се зарибих по Б.Т.Р. мнооого яки песни имат тия!!! Всеки, който си пада по бг поп-до рок музика ще си падне по тях.!! Най комерсиалните им са "Цвете от луната" "Спасение" и "Елмаз и стълко", все още разучавам (bandit)
Аимаче мене си ме знаете, мойте групички много си ги харесвам, само че НЕ СЕ ОГРАНИЧАВАМ само с един стил, слушам също така хаус, рок, гръцко,поп,ретро,Ахат(бг рок група) и естествено метъл! Smile Само силикончетата и циганите не ги слушам общо взето. Wink Оооо, само че песните им от 2002 назад са вече яки!!!
А буболечка мен ме кефи откакто излезе, велика песеен!!! Very Happy Само че не варианта дето е на клипа, а първия- дето го изпяха на Слави!!! SmileSmileSmile
Върнете се в началото Go down
http://baphehkata.deviantart.com/
Ang3lofth3abyss1
Very Special User
Very Special User
Ang3lofth3abyss1


Брой мнения : 574
Age : 32
Registration date : 02.04.2008

Споделете вашите любими песнички ! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделете вашите любими песнички ! :)   Споделете вашите любими песнички ! :) Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:55 pm

Също така и "Да погледна в теб" пак на Б.Т.Р. направоооо..
Тия песни бяха страшно модерни като бяхме малки, толкова спомени ми навяват.... Брей, почнах да говоря като 70-годишна.. Smile
Върнете се в началото Go down
http://baphehkata.deviantart.com/
GoD_Of_WaR
Админче
Админче
GoD_Of_WaR


Брой мнения : 1036
Age : 31
Местожителство : varna RLZ
Registration date : 19.11.2006

Споделете вашите любими песнички ! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделете вашите любими песнички ! :)   Споделете вашите любими песнички ! :) Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 5:11 pm

Ми и аз слушам хаус, техно, метъл, БГ, че и чалга слушам.
Върнете се в началото Go down
GoD_Of_WaR
Админче
Админче
GoD_Of_WaR


Брой мнения : 1036
Age : 31
Местожителство : varna RLZ
Registration date : 19.11.2006

Споделете вашите любими песнички ! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделете вашите любими песнички ! :)   Споделете вашите любими песнички ! :) Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 5:12 pm

ААА сръбското, че и гръцкото мноо ма зарибяят.
Само че ко тряя да изброявам песни ше ма заболят ръцете.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Споделете вашите любими песнички ! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделете вашите любими песнички ! :)   Споделете вашите любими песнички ! :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Споделете вашите любими песнички ! :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Филми,музика и книги :: Музика-
Идете на: